Ukazał sie nowy plan zajęć dla  kierunku TUK  tryb zaoczny - semestr I. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami. Szegółowe informacje w zakłądce Plan zajeć --> przejdz

Uwaga aktualizacja planu zajęc - SEMESTR I

Nowy plan ---> KLIK

1 września 2022 r. uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Zwarci i gotowi podejmujemy kolejne wyzwania. Wszystkim słuchaczom i pracownikom życzymy wszelkiej pomyślności.

 

Również w tym roku nie mogło zabraknąć nas w Jastarni J.  27 sierpnia 2022 r. słuchacze, absolwenci i nauczyciele kierunku technik masażysta po raz 10 masowali obolałe mięśnie uczestników Bałtyckiego Maratonu i Półmaratonu Brzegiem Morza. Jak w latach ubiegłych towarzyszyła nam wspaniała atmosfera i piękne słońce.

 

Uwaga aktualizacja planu zajęc - SEMESTR I

Nowy plan ---> KLIK

W dziale Nauka --> Plan zajęć (przejdz)  ukazały się aktualne plany zajęc na semestr I. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

W zalaczniku zamieszcozne zostają wyniki na temat naboru na stanowisko: Kierownik Gosodarczy: pobierz

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem: [pobierz]

Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy na sportowo. 26 czerwca w Pucku odbył się STONEMAN TRIATHLON, przy obsłudze którego nie mogło nas zabraknąć J Nasi niezawodni masażyści wraz z opiekunami wykonywali masaże powysiłkowe, relaksując zmęczone ciała triathlonistów. Pracy sprzyjała piękna pogoda i fajna atmosfera.

 

24 czerwca 2022 r. mury naszej szkoły opuściło 72 absolwentów. Pan dyrektor wraz z opiekunami poszczególnych roczników uroczyście wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. Dla słuchaczy z najwyższą średnią ocen i szczególnie zaangażowanych w życie szkoły przygotowano dyplomy i nagrody. Życzymy absolwentom powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy, słuchaczom udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 

Miesiąc maj obfitował w liczne spotkania z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej im. Wincentego a Paulo w Wejherowie. Pod nadzorem nauczycieli nasi słuchacze kierunków: higienistka stomatologiczna, technik masażysta i podolog prezentowali wśród pensjonariuszy swoje umiejętności, zdobyte w trakcie nauki w szkole. Higienistki stomatologiczne opowiadały jak prawidłowo szczotkować zęby oraz dbać o higienę uzupełnień protetycznych. Masażyści umilali czas masażami, ćwiczeniami i spacerami w terenie, natomiast podolożki upiększały pensjonariuszom stopy. Wizyty sprawiły wszystkim wiele radości, a dla naszych słuchaczy były cennym doświadczeniem. Dziękujemy!