Nastąpiła aktualizacja Planu zajęć dla kierunków: Stacjonarne kierunki kształecenia AS, HS, OM, TUK . Zapraszamy do zapoznania się z zmianami --> przejdź

 

W dziale Nauka --> Plan zajęć (przejdz)  ukazały się aktualne plany zajęc praktycznych dla kierunku Florysta oraz TUK II zaoczne.

 

 

 

4 września 2023 r. uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2023 / 2024. Przed nami kolejny rok wyzwań. Całej społeczności szkolnej życzymy  POWODZENIA!

 

Nastąpiła aktualizacja Planu zajęć dla wszystkich kierunków. Zapraszamy do zapoznania się z zmianami --> przejdź

 

Nastąpiła aktualizacja Planu zajęć dla kierunków: Stacjonarne kierunki kształecenia AS, HS . Zapraszamy do zapoznania się z zmianami --> przejdź

 

Uwaga w dziale "Nauka" pojawił sie aktualny plan zajęć, zapraszamy do zapoznania się z nim.

Plan zajęć ---> przejdz

 

Wakacje 2023 rozpoczęliśmy na sportowo. 25 czerwca nauczyciele, słuchacze i absolwenci kierunku kształcenia technik masażysta masowali umęczone mięśnie zawodników triathlonu STONEMAN, którego II etap odbył się w Władysławowie. Jak zwykle towarzyszyły nam dobre humory i piękna pogoda.

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

23 czerwca 2023 r uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022 / 2023. Pan Dyrektor wraz z opiekunami wręczyli świadectwa ukończenia szkoły absolwentom kierunków kształcenia: higienistka stomatologiczna, podolog, technik masażysta, technik usług kosmetycznych. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w życiu zawodowym, słuchaczom bezpiecznych i udanych wakacji.

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Czerwiec w Medyku to czas włączania się w liczne imprezy integracyjne. Nasi słuchacze wraz z opiekunami miło spędzali czas na festynach: w Domu Pomocy Społecznej oraz po raz kolejny w Powiatowym Ośrodku Kształcenia Specjalnego w Wejherowie. Pomagaliśmy również mieszkańcom DPS podczas wyjazdu nad Jezioro Borowo. Piękna pogoda i dobre humory sprawiły, że był to wspaniale przeżyty czas. Dziękujemy.

 

Piękne stylizacje zaprezentowane przez nasze słuchaczki kierunku kształcenia technik usług kosmetycznych w czasie egzaminu semestralnego z przedmiotu Wizaż. Gratulujemy.

 

Słuchacze kierunku technik masażysta wraz z opiekunami zdobywali dodatkowe wiadomości w Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie. Dzięki uprzejmości kierownictwa mogli zapoznać się z infrastrukturą ośrodka oraz zwiedzić centrum rehabilitacji. Czas umiliły również odwiedziny w parku linowym.